Landmark Payments

O nás

Představujeme společnost 
LANDMARK PAYMENTS

 


LANDMARK HOLDING je již více než dekádu spolehlivým partnerem pro zvýšení výkonnosti více než 875 firem, kde se stará o více než 51.000 zaměstnanců. Hlavní specializací je oblast mezd, revize pracovněprávní dokumentace, pracovních procesů a personalistiky.
 
LANDMARK PAYMENTS jako součást skupiny přináší inovativní řešení v podobě sofistikované správy zaměstnaneckých benefitů a elektronických stravenek. Navrhovaná řešení mají podobu komplexních systémů, které představují okamžité zjednodušení administrace, lepší dostupnost benefitů a automatizaci evidencí a přehledů. 

 


ZVÝŠENÁ MOTIVACE ZAMĚSTNACŮ

 

Motivace zaměstnanců je rozhodujícím faktorem v řízení firmy a pracovního chování pracovníků.

 

Zaměstnanci musí pochopit důležitost svých úkolů a činností, které mají plnit, a dalších návazností jejich práce pro chod úspěšné firmy. Jejich motivace a kvalita práce má dopad na jejich kolegy, spokojenost zákazníků, provozní náklady společnosti a také na pověst a obchodní jméno celé firmy.  

Motivace není spjata pouze s finančním stimulem, ale úzce souvisí s hrdostí pracovníků na značku svojí firmy, uspokojení různých požadavků zákazníků, posílení vlastní sebedůvěry a věrnosti k firmě. 

V Landmark Payments proto bereme motivaci zaměstnanců vážně a detailně se soustředíme na celkové fungování jednotlivých prvků motivačních a benefitních systémů.

Věřímě totiž, že motivovace zaměstnanců je v souladu s našim hlavním cílem – přinášet klientům vyšší zisk.

 

Nově je firmám k dispozici benefitní karta Landmark Neptune Card. Jídlo, všechny volnočasové benefity i dovolená na jedné kartě od Landmark Payments. Více informací naleznete na www.neptunecard.cz 

 


                       

Kontaktní formulář

kontakt
Děkujeme!. Vaše zpráva byla úspěšně odeslána...
Omlouváme se, ale vyskytla se chyba. Opakujte prosím odeslání znovu později nebo nás kontaktujte telefonicky.