Landmark Payments

O nás

Představujeme společnost 
LANDMARK PAYMENTS

 


LANDMARK HOLDING je již více než dekádu spolehlivým partnerem pro zvýšení výkonnosti více než 875 firem, kde se stará o více než 51.000 zaměstnanců. Hlavní specializací je oblast mezd, revize pracovněprávní dokumentace, pracovních procesů a personalistiky.
 
LANDMARK PAYMENTS jako součást skupiny přináší inovativní řešení v podobě sofistikované správy zaměstnaneckých benefitů a elektronických stravenek. Navrhovaná řešení mají podobu komplexních systémů, které představují okamžité zjednodušení administrace, lepší dostupnost benefitů a automatizaci evidencí a přehledů. 

 


ZVÝŠENÁ MOTIVACE ZAMĚSTNACŮ

 

Motivace zaměstnanců je rozhodujícím faktorem v řízení firmy a pracovního chování pracovníků.

 

Zaměstnanci musí pochopit důležitost svých úkolů a činností, které mají plnit, a dalších návazností jejich práce pro chod úspěšné firmy. Jejich motivace a kvalita práce má dopad na jejich kolegy, spokojenost zákazníků, provozní náklady společnosti a také na pověst a obchodní jméno celé firmy.  

Motivace není spjata pouze s finančním stimulem, ale úzce souvisí s hrdostí pracovníků na značku svojí firmy, uspokojení různých požadavků zákazníků, posílení vlastní sebedůvěry a věrnosti k firmě. 

V Landmark Payments proto bereme motivaci zaměstnanců vážně a detailně se soustředíme na celkové fungování jednotlivých prvků motivačních a benefitních systémů.

Věřímě totiž, že motivovace zaměstnanců je v souladu s našim hlavním cílem – přinášet klientům vyšší zisk.

 


                              

 

 

  

Kontaktní formulář

kontakt
Děkujeme!. Vaše zpráva byla úspěšně odeslána...
Omlouváme se, ale vyskytla se chyba. Opakujte prosím odeslání znovu později nebo nás kontaktujte telefonicky.